Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Akcja 2. Wolontariat Europejski

współpraca, zaangażowanie, przygody

European Voluntary Service (EVS) - to Akcja umożliwiająca wolontariuszowi lub grupie wolontariuszy podjęcie pracy społecznej we wszystkich Krajach Programu i Sąsiedzkich Krajach Partnerskich. EVS powstał po to, by wolontariusze mogli zdobywać kompetencje i umiejętności wpływające na ich rozwój osobisty i zawodowy przez doświadczenia związane z edukacją pozaformalną.

Aktualności

Konkurs wniosków

 • 17.03

  Najbliższy termin składania wniosków to 17 marca!

 • 90

  Do marcowego terminu składnia wniosków pozostało 90 dni.

 • 757

  W całym 2013 roku dofinansowaliśmy 757 projektów

 • 10,3 mln

  W 2013 przyznaliśmy 10 394,107 € na Wasze projekty!

Newsletter

Subskrybuje zawartość

Publikacje

 • Impuls zrobić coś coś zmienić – 58 pomysłów na inicjatywy młodzieżowe

  Publikacja „IMPULS” to zbiór 58 relacji z projektów Inicjatyw Młodzieżowych, które odbyły się w ramach programu MŁODZIEŻ. Wszystkie teksty zostały napisane przez uczestników projektów. Zbiór ten powstał nie tylko po to, by podsumować to, co już się wydarzyło, lecz także po to, aby dać wskazówkę przyszłym autorom projektów w ramach nowego programu „Młodzież w działaniu”.

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu